Vajíčková pomazánka podle Dity P.

Tak, a je na světě první video! Pomazánka z vajíček podle Dity P. je vynikající, že se po ní mohla celá rodina utlouct. Nemáte rádi vajíčka? Nevadí! Další pomazánky ještě budou. A jestli nemůžete lepek, stačí mrknout se na recept na bezlepkové rohlíky. Recept na rohlíky bude zveřejněn zanedlouho. Tak zatím AHOOOJ!

 

Komentáře

  • Jana 20.01.2015 17:32

    Ahoj Nikolko, Tvá videa se mi moc líbí. Zajímalo by mě, jestli jsi mamince pomáhala nebo sis poradila sama s vánočním cukrovím nebo vánočkou? :-) Jsi moc moc šikovná a přeji Ti, aby Tě nadšení neopouštělo a brzy přidej další video.

  • Bezlepkové rohlíky/housky | NikolaKabátová 28.09.2014 17:36

    […] videorecept je na světě. Tyto rohlíky jsou podle mě vynikající. Nejraději je mám s vajíčkovou pomazánkou Dity P. Housky se dalí vytvarovat například do tvaru srdíčka, nebo do tvaru dalamánku. Zkrátka se z […]

  • Markéta Bordovská 18.09.2014 19:37

    Ahoj Nikolko, včera jsem pustila tvé video našim klukům (7 a 10 let) a moc se jim líbilo. Jonášek (ten mladší) byl tak nadšený, že hned dnes nám tu výbornou pomazánku udělal na večeři. Moc jsme si pochutnali a už se těšíme na tvé další video. Držíme ti palce, jsi velká šikulka!

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole